استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسیبه‌ گزارش خبرگزاری استدیو به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، علی اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز جمعه ۳ فروردین در حاشیه بازدید از ایستگاه راه آهن مشهد با اعلام این خبر تصریح کرد: با ثبت این تعداد اقامت شب شاهد رشد ۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم که البته پیش‌بینی ما رشد بین ۵ تا ۸درصد بود.

او افزود: استان خراسان رضوی به طور حتم این استان رتبه اول یا دوم را در این خصوص دارد.

مونسان اضافه کرد: امیدواریم هموطنان ما سفری ایمن داشته باشند و در ایام باقی مانده تعطیلات نوزوز همچنان شاهد رشد سفرها در استان‌های مختلف باشیم.

او همچنین با اشاره به خدمات انجام شده در ایستگاه راه آهن مشهد گفت: از مسئولان استان خراسان رضوی تشکر می‌کنم کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است سالن بسیار تمیزی است مسائل ایمنی در راه آهن به خوبی رعایت می‌شود و اقدامات خوبی انجام شده است.

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به نام‌گذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ما ظرفیت خوبی به نام صنایع‌دستی داریم که می‌توان از این ظرفیت در تولید ثروت و اشتغالزایی استفاده کرد.

او افزود: این‌ در حالی است که در طرح اشتغال فراگیر نیز ۱۷۳هزار شغل به این سازمان واگذار شده است.

مونسان به برپایی نمایشگاه سوغات و صنایع‌دستی که از فردا در مشهد برگزار می‌شود اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۵هزار متر مربع در مشهد برگزار می‌شود و یک فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت‌های این استان است. خراسان رضوی قطب گردشگری زیارتی است و ظرفیت‌های زیادی دارد که باید معرفی شود.

امکان نظر دهی وجود ندارد.