استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی


داریوش فرضیایی مجری معروف به عمو پورنگ ازدواج کرد!؟

داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک و نوجوان که به عمو پورنگ شهرت دارد، پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می‌دهد ظاهرا ازدواج کرده است.

داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک و نوجوان که به عمو پورنگ شهرت دارد، پستی در اینستاگرام
خود منتشر کرد که نشان می‌دهد ظاهرا ازدواج کرده است.

ازدواج داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک و نوجوان با انتشار پستی در اینستاگرام از ازدواجش خبر داد
. او مستقیما به این موضوع اشاره‌ای نکرده است، اما کامنت‌هایی که کاربران زیر پستش گذاشته‌اند نیز ظاهرا ازدواج او را تأیید می‌کند.

داریوش فرضیایی در اینستاگرام نوشت:

” تصورش دور نیست

شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد ”

گفتنی است؛ داریوش فرضیایی یکی از مجریان محبوب و باسابقه ی برنامه های کودک است
که مجموعه “محله ی گل و بلبل” که از شبکه ی دو سیما پخش می شد نیز ایفای نقش کرده است.

البته برخی از کاربران از این عکس به عنوان دروغ سیزده یاد کردند. تا کنون داریوش فرضیایی نسبت
به این موضوع واکنشی نشان نداده است.

ازدواج داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ

داریوش فرضیایی

پست اینستاگرام داریوش فرضیایی

بیشتر بدانید: حواشی زندگی عمو پورنگ

در زمستان سال ۱۳۹۲ عمو پورنگ کلیدی را با نام کلید دروغ در برنامه خود نشان داد که رسانه ها و سایت های اصلاح طلب با توجه به شباهت آن کلید یه کلید نشان داده شده در برنامه های تبلیغاتی حسن روحانی، عملاً آن را توهین به حسن روحانی دانستند. استفاده از رپرتاژ آگهی در برنامه تلویزیونی برای کودکان هم باعث انتقادات شدیدی از برنامه عمو پورنگ شده است. برنامه از هنگامی دچار مشکل شد که در یکی از قسمت ها یک کودک در مصاحبه زنده با این برنامه گفت که: «از پدرش یک عروسک میمون جایزه گرفته که پدرش او را احمدی نژاد صدا می زند». این رویداد در رسانه های بین المللی همانند دیلی تلگراف و گاردین نیز بازتاب داشت. پیش از این چند برنامه زنده تلوزیونی دیگر از جمله کوله پشتی و مثلث شیشه ای به دلیل انتقاد مجریان یا میهمانان از عملکرد دولت احمدی نژاد تعطیل شده بود. محمود احمدی نژاد در ۲۸ تیر ۱۳۹۱ در سخرانی افتتاح شبکه پویانمایی گفت: «نمی توان بدون عمو پورنگ، امیرمحمد و آقای روشن پژوه زندگی کرد.»

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ

داریوش فرضیایی معروف به عموپورنگ متولد یکم مرداد سال ۱۳۵۲ در تهران است. مادر داریوش گیلانی و پدرش تُرک است. تسلط او به زبانهای گیلکی و ترکی و استفاده او از این دو زبان در برنامه هایش به همین دلیل است. او تحصیلات خود را در رشته گرافیک graphic ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. فرضیایی در ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۳ پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش هایی را در فضای مجازی برانگیخت عمو پورنگ به عنوان یکی از پرطرفدار ترین مجری های برنامه کودک در صداوسیماست. برنامه عمو پورنگ از سال ۱۳۸۰ سه روز در هفته بصورت زنده از شبکه اول سیما بر روی آنتن می رفت اما از ابتدای سال ۱۳۸۸پخش زنده آن قطع و تنها یک روز در هفته بصورت ضبط شده پخش شد. اجرای این برنامه بر عهده داریوش فرضیایی و با همراهی امیر محمد متقیان و تهیه کننده آن مسلم آقاجان زاده بود. این مجموعه پس از پخش ۱۴۱ قسمت، در فروردین ۱۳۹۳ ، به کار خود پایان داد.

باشگاه خبرنگاران جوان و آکا ایران

امکان نظر دهی وجود ندارد.