استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسیبه گزارش خبرنگار استدیو، با شروع به کار اولین روز از برپایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، درب های مصلی امام خمینی به روز بازدید کنندگان گشوده شد و تعدادی از هموطنان در حال بازدید از نمایشگاه هستند.

با گذشت چند ساعت از شروع به کار نمایشگاه، جمعیت قابل توجهی وارد مصلی نشده اما میزان بازدیدکنندگان در حال افزایش است و به نظر می رسد تا بعد از ظهر امروز بیشتر شود.

در حال حاضر جمعیت رو به رشد بازدیدکنندگان از درب های شمالی مصلی وارد می شوند بخش نسبتاً قابل توجهی از بازدیدکنندگان نیز از درب های جنوبی و خیابان شهید بهشتی.

در حال حاضر و در ساعات اولیه برپایی نمایشگاه، نه تنها مسئولان اجرایی که بسیاری از مسئولان غرفه های فروش کتاب، مواد غذایی و دیگر خدمات نمایشگاه مشغول آماده سازی و تکاپو هستند.

یکی از مواردی که جمعی از بازدیدکنندگان نسبت به آن انتقاد دارند، عدم داشتن شناسه و نام ناشران در سردر غرفه های آنهاست که موجب سردرگمی آنها شده است به علاوه به نسبت جمعیتی که در فضای شبستان مصلی حضور دارند، ازدحام و جمعیت زیادی مقابل غرفه بانک شهر و دستگاه های خودپرداز این بانک به چشم می خورد. گفتگوی خبرنگار استدیو با جمعی از بازدیدکنندگان حاکی از آن است که مشکلی در پرداخت های این بانک وجود ندارد اما ازدحام جمعیت این روند را تا حدودی کند می کند.

از جمله مهمترین رویدادهای اولین روز نمایشگاه که تا دقایقی دیگر رخ خواهد داد، افتتاح غرفه صربستان در نمایشگاه است که با حضور مسئولان اجرایی نمایشگاه و مهمانانی از کشور صربستان همراه خواهد بود.

امکان نظر دهی وجود ندارد.