استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسیبه گزارش خبرنگار استدیو، در مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «این کتاب در آغاز تنها قرار بود مانیفستی جامع باشد از آرا و نظریه‌های بنیان‌گذار و تئوریسین مکتب اصالت کلمه – آرش آذرپیک – اما به درخواست دو تن از شاگردانش یعنی نیلوفر مسیح و هنگامه اهورا به صورت دو داستان پیوسته و یا رمانی دوپاره درآمد و از ویژگی‌های منحصر به فردش اینکه، تا جایی که ما دیده‌ایم نخستین رمانی است که سه نویسنده آن را به رشته تحریر درآورده‌اند.

ریشه فلسفه و ادبیات کلمه‌گرا نگرشی‌ است الهام‌گرفته از معجزه کلمه‌محور هستی‌بخش یکتا یعنی قرآن کریم و بر اساس طرح کرسی‌های نظریه‌پردازی، جنبش نرم‌افزاری و دیدگاه اسلامی – ایرانی کردن علوم انسانی پایه‌گذاری شده و بیش از یک دهه است که به جهان اندیشه و ادبیات معرفی و در زمینه آن چندین کتاب، رساله و پایان‌نامه چاپ شده و آثار و مقالات بی‌شماری نیز در نشریات انتشار یافته است».  

همچنین پشت جلد این کتاب آمده است: «چشم‌های یلدا» رمانی‌ است جذاب که در آن فلسفه و ادبیات کلمه‌گرا تشریح شده و بی‌گمان اگر خوانش آن با ارتباط بی‌واسطه باشد نظرگاه مخاطب را به جهان، انسان، زبان و ادبیات به گونه‌ای همه‌جانبه‌ دگرگون خواهد کرد.

جلد اول کتاب «چشم‌های یلدا و کلمه – کلید جهان هولوگرافیک» در ۴۱۱ صفحه، شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۵۴ هزار تومان، منتشر و راهی بازار کتاب شده است.

امکان نظر دهی وجود ندارد.