استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسیبه گزارش خبرنگار استدیو، در این مراسم که عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور در مصلی امام خمینی (ره)   برگزار شد، ضمن اعطای جایزه به سفرای صربستان (کشور مهمان ویژه) و تونس (شهر مهمان) در نمایشگاه کتاب تهران، غرفه های برتر بخش های مختلف این نمایشگاه به شرح زیر معرفی شدند:

بخش ناشران عمومی:

در این بخش غرفه انتشارات کارنامه به عنوان غرفه برتر ناشران تهرانی در غرفه انتشارات مرصل به عنوان غرفه برتر ناشران شهرستانی معرفی شدند. در این بخش همچنین غرفه بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش ناشران دانشگاهی غرفه رویان پژوه به عنوان غرفه برتر معرفی شد.

در بخش ناشران کودک و نوجوان غرفه انتشارات طوطی به عنوان غرفه برتر ناشران تهرانی و غرفه انتشارات حدیث نینوا به عنوان غرفه برتر ناشران شهرستانی معرفی شدند. در این بخش غرفه انتشارات زعفران شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش ناشران آموزشی غرفه انتشارات «واله» به عنوان غرفه برتر  و غرفه انتشارات تخته سیاه به عنوان غرفه شایسته تقدیر معرفی شند.

در بخش ناشران دیجیتال غرفه چهره پردازان عصر نو به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

در بخش ناشران خارجی غرفه انتشارات پارسیان به عنوان غرفه برتر و غرفه انتشارات آوند دانش و غرفه انتشارات ویژه نشر به عنوان غرفه های شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش جنبی غرفه سازمان ورزشی شهرداری تهران به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

در بخش رسانه، غرفه پایگاه خبری و تحلیلی پارسینه شایسته تقدیر شناخته شد.

امکان نظر دهی وجود ندارد.