استدیو تیپس

یک سایت دیگر با وردپرس فارسیبه گزارش خبرنگار استدیو، علی اصفر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه‌ای داشتیم که امروز اصلاح شد و سه مورد به موارد گردشگری اضافه شد. قبلا فقط بخش هتل‌ها را داشتیم که از پرداخت عوارض معاف بودند و امروز مجتمع های گردشگری، بوم گردی و مناطق نمونه گردشگری به جدول پیوست قانون کاربری اراضی اضافه شدند.

وی افزود: در خصوص تعطیلات زمستانه نیز وزارت آموزش و پرورش موافق است و امیدواریم امسال عملیاتی شود چراکه اوج گردشگری را خصوصا در مناطق جنوبی کشور به همراه خواهد داشت.

مونسان ادامه داد: فعلا با وزیر آموزش و پرورش صحبت کرده‌ایم و با توجه به ایام کوتاه این تعطیلات، امیدواریم نیاز به مصوبه مجلس نداشته باشد البته با کمیسیون آموزش و پرورش در ارتباط هستیم و توضیحاتی را به آنها ارائه کرده ایم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان در خصوص نارضایتی برخی هموطنان از تورهای جام جهانی اظهار داشت: تورهای جام جهانی متاسفانه مستقیما از طریق فدراسیون فوتبال صورت گرفت اما اگر شکایتی به ما واصل شود حتما بررسی خواهیم کرد.

امکان نظر دهی وجود ندارد.