تقدیر معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ایلام


گروه اجتماعی – معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی واحد استان ایلام هرچند از واحدهای جوان است اما در مقایسه با واحدهای دیگر رشد قابل توجهی داشته است.
تقدیر معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ایلام
به گفته استدیو از ایلام احمد شریفی ‌زاده، معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی و عباس ناصری، مدیر کل امور واحدها، پژوهشکده ها، سازمان‌ها و مراکز جهاددانشگاهی امروز بیستم آذر ماه در سفر به ایلام از مراکز مختلف جهاددانشگاهی از جمله مجتمع تحقیقات و فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در دهلران، مرکز علمی کاربردی واحد استان، مرکز آموزش‌های تخصصی زبان انگلیسی و مرکز نوآوری و شکوفایی این واحد بازدید و ضمن گفتگو با تیم‌های مستقر در این مرکز و با جهادگران این واحد دیدار کردند.
احمد شریفی ‌زاده، معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی در این دیدار اظهار کرد: جهاددانشگاهی واحد استان ایلام هرچند از واحدهای جوان است اما در مقایسه با واحدهای دیگر رشد قابل توجهی داشته است.
وی پیشرفت‌های جهاددانشگاهی واحد استان را مرهون تلاش مجاهدانه‌ی اعضای جوان و همدلی و هماهنگی آنان با رئیس واحد عنوان و از زحمات اعضا قدردانی کرد.
شریفی‌زاده با اعلام رضایت از فعالیت‌های انجام گرفته ، گفت: آینده بسیار درخشانی را برای  جهاددانشگاهی واحد استان ایلام می‌بینم.
عباس ناصری، مدیر کل امور واحدها، پژوهشکده ها، سازمان‌ها و مراکز جهاددانشگاهی و رئیس اسبق جهاددانشگاهی واحد استان ایلام  نیز اظهار کرد: از سال تاسیس جهادادانشگاهی واحد استان فعالیت‌های خوبی با همت جهادگران واحد انجام شده که جای تقدیر دارد.
وی کار برای رضای خدا و در جهت خدمت به مردم و پاسخ دادن به نیازهای جامعه را از ویژگی‌های جهاددانشگاهی دانست و گفت: جهاددانشگاهی مورد توجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی است و اجرای منویات معظم‌له نیز اساس حرکت جهادگران است.
غلامرضا حسینی، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده را ارائه کرد.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “تقدیر معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ایلام”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس