تأکید مخالفان آل‌خلیفه بر ضرورت مقابله با عادی‌سازی روابط با اسرائیل


تأکید مخالفان آل‌خلیفه بر ضرورت مقابله با عادی‌سازی روابط با اسرائیل

بگزارش استدیو؛ به نقل از پایگاه خبری lualuatv.com، انجمن بحرینی «مقاومت در برابر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی» در بیانیه‌ای، تصریحات «یسرائیل کاتس»، وزیرخارجه رژیم صهیونیستی مبنی بر این که با چند وزیر خارجه کشورهای خلیج فارس در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل دیدار داشته را محکوم کرد و به همپیمانی مردم بحرین، فلسطینی‌ها و همه فرزندان امت عربی در راستای مقاومت برضد عادی سازی روابط تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: ما در برابر مردم قهرمان بحرین، فلسطین و همه فرزندان ملت عربی متعهد می شویم که به مسئولیت‌های خود مبنی بر مقاومت در برابر عادی‌سازی روابط و همچنین مصون ساختن شهروند عرب در برابر نفوذ، عمل کرده تا نتیجه این اقدامات آزادسازی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها باشد.

این انجمن افزود: ما گام‌هایی که با هدف عادی‌سازی روابط با اسرائیل برداشته شده را محکوم می‌کنیم و کاملا مخالف این عادی‌سازی هستیم و از همه رژیم‌های عربی می‌خواهیم سیاست یکپارچه عربی مبنی بر اولویت مقاومت در برابر اشغالگران و همچنین مردود دانستن عادی‌سازی روابط  با رژیم غاصب صهیونیستی را اتخاذ کنند.

این انجمن بحرینی اعلام کرد: در صورت صحت ادعای اخیر وزیرخارجه اسرائیل، یک گام جدید از سوی دولت‌های عربی منطقه ذیل معامله قرن صورت گرفته است.

 انجمن بحرینی «مقاومت در برابر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی» در پایان عادی‌سازی را اقدامی سیاسی و مغایر با تمایلات و گرایش‌های مردم عرب توصیف و اعلام کرد: مردم عرب با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی به‌عنوان حامیان این رژیم متخاصم هستند.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “تأکید مخالفان آل‌خلیفه بر ضرورت مقابله با عادی‌سازی روابط با اسرائیل”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس