برگزاری همایش «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ» در یزد


همایش «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ» در یزد برگزار می‌شودخدیجه سلطانی، مدیر خانه قرآن یوسف زهرا(عج) یزد در گفت‌وگو با استدیو از یزد اظهار کرد: همایش رایگان ویژه فعالان حفظ و حافظان قرآن کریم با موضوع «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ قرآن» برای اولین بار در استان یزد برگزار خواهد شد.
سلطانی افزود: از فعالان حفظ قرآن کریم و حافظان قرآن دعوت می‌شود تا در این همایش که با حضور استاد محمدرضا شایق در چهار هفته تشکیل خواهد شد شرکت نمایند.
وی با اشاره به اینکه این همایش در سالن همایش‌های بنیاد نخبگان استان یزد واقع در بلوار دانشجو برگزار می‌شود ادامه داد: شرکت در این همایش که به صورت رایگان برگزار می‌شود، برای عموم آزاد است.
سلطانی افزود: این همایش از روز چهارشنبه 28 فروردین ساعت 20.15 الی 21.30 آغاز و علاقمندان می‌توانند هرچه سریع تر قبل از اتمام ظرفیت برای ثبت نام اقدام نمایند.
مدیر خانه قرآن یوسف زهرا(عج) یزد اظهار کرد: پس از اتمام چهار جلسه همایش، دوره آموزشی حفظ قرآن کریم برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند در این دوره با روش نوین حفظ قرآن کریم آشنا شوند و پس از آن در خانه قرآن یوسف زهرا (عج) شروع به حفظ قرآن نمایند.
یادآور می‌شود خانه قرآن یوسف زهرا(عج) در شهر یزد، خیابان شهید رجایی، روبروی هتل ساباط، کوچه برج متولی قرار دارد و علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در همایش با شماره ۳۶۲۷۲۱۳۲ – 36272885 تماس بگیرند.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “برگزاری همایش «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ» در یزد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس