تأمین 14 کمک هزینه جهیزیه در قرچکبه گفته خبرنگار کانون خبرنگاران استدیو، نبأ؛ مراسم اهدای 14 کمک هزینه تهیه جهیزیه به 14 نوعروسی که در طرح ازدواج آسان شرکت کرده بودند، عصر دیروز، 19 دی با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، معتمدین محلی، بسیجیان و فرمانده سپاه 15 خرداد در سالن ملائک شهرستان قرچک برگزار شد.

این طرح به همت دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان قرچک و با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی خیرین آستان قدس رضوی اجرا شد.

 رحیمی، مسئول ستاد بانوان دفتر آستان قدس رضوی در قرچک ضمن تشکر از تمام مسئولین و خیرینی که در این طرح شرکت کرده‌اند، با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله سوم این طرح از هفته آینده، نیوز داد: قرچک در اجرای این طرح در بین دیگر شهرستان‌های استان تهران پیشتاز است.
سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری با حضور در این مراسم ضمن قدردانی از نمایندگان آستان قدس رضوی در شهرستان قرچک، ابراز کرد: در این برهه از زمان اینگونه حرکات فرهنگی و به جا درخور ستایش است.
وی ضمن تبریک به نوعروسان بابت عمل به سنت حسنه ازدواج در راستای سبک زندگی اسلامی، بیان کرد: تغییر سبک زندگی اسلامی برای سنت ازدواج از آسيب‌های تهاجم فرهنگی است که سن ازدواج را بالا می‌برد.
فرمانده سپاه قرچک در پایان تجملات را بهانه‌ای برای به تأخیر انداختن امر مقدس ازدواج دانست و گفت: دستگیری از جوانان و اجرای ازدواج آسان عملی بسیار پسندیده است.

محمد فرخی 

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “تأمین 14 کمک هزینه جهیزیه در قرچک”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس