انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد تا دوم شهریور ادامه دارد


به گفته استدیو، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی؛ مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در آزمون سراسری سال ۹۸ آغاز شده و تا روز شنبه دوم شهریور پایان می‌یابد.

تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۹۸ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند تا پایان روز شنبه دوم شهریورماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.iau.ac.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه‌های هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند در صورت تمایل رشته/محل‌های این گروه را در میان انتخاب‌های یک‌صدگانه خود منظور کنند.

داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی­یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته/محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

یادآور می‌شود، نتایج انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هفته سوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد تا دوم شهریور ادامه دارد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس