کتاب «شهید نهادساز» در همدان رونمایی می‌شود


گروه فرهنگی ـ دبیر ستاد بزرگداشت دومین شهید محراب آیت‌الله مدنی از برگزاری سی‌و‌هشتمین سالروز شهادت این عالم بزرگوار در استان همدان نیوز داد و گفت: در این مراسم که در روزهای 21 و 22 شهریورماه بعداز نماز مغرب وعشا در مسجد مهدیه همدان برگزار می‌شود از کتاب «شهید نهادساز» رونمائی می‌شود.

کتاب «شهید نهادساز» در همدان رونمایی می‌شودحسن قره‌باغی دبیر ستاد بزرگداشت آیت‌الله مدنی در گفت‌و‌گو با استدیو از همدان، اظهار کرد: امسال به مناسبت سی و ششمین سالگرد شهادت آیت‌الله مدنی برنامه‌های ویژه‌ای در همدان پیش‌بینی شده است.
وی افزود: مراسم بزرگداشت این عالم بزگوار طی روزهای 21 و 22 شهریورماه بعداز نماز مغرب وعشا در مسجد مهدیه همدان برگزار خواهد شد.
قره باغی ابراز کرد: حجت الاسلام والمسلمین قائم‌مقامی استاد حوزه علمیه قم به عنوان سخنران این مراسم درنظر گرفته شده است.
دبیر ستاد بزرگداشت آیت‌الله مدنی تصریح کرد: محوریت اصلی در برگزاری سی وهشتمین سالروز شهادت دومین شهید محراب آیت اللّه مدنی نهادینه سازی شخصیت این بزرگوار است.
وی از رونمایی کتابی با موضوع شهید مدنی در روز 22 شهریورماه نیوز داد و گفت: عنوان کتاب «شهید نهادساز» است که در آن زندگینامه، خاطرات، سفرهای شهید مدنی به دیگر نقاط کشور با نگارشی شیوا تالیف شده ‌است و در حدود 2 هزار نسخه از آن به چاپ می‌رسد.
انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “کتاب «شهید نهادساز» در همدان رونمایی می‌شود”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس