ملت ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد


گروه سیاست و اقتصاد – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران حاضر به مذاکره با آمریکا نیست چون آمریکا می‌خواهد بگوید جمهوری اسلامی در برابر ما تسلیم شده و برای برداشتن تحریم‌ها دست به دامن ما شده است.
ملت ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد
به گفته استدیو از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین اله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز 17 آبان ماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایلام، اظهار کرد: خوشبختانه گام چهارم تعهدات برجامی توسط ایران برداشته شده و به تعبیر رهبر انقلاب دشمن ما گرگ صفت است، اما ضعیف‌تر و وحشی‌تر از گذشته، زیرا در آستانه زوال قرار گرفته و انقلاب اسلامی شیطان بزرگ را در جهان و منطقه به چالش کشیده است.
کریمی‌تبار با بیان اینکه با انقلاب اسلامی رژیمی که صددرصد از نظر اقتصادی، اجتماعی وابسته به آمریکا بود ساقط شد و امروز با مقاومت ملت ایران چهره واقعی آمریکا در جهان نمایان‌تر شده است، ادامه داد: حضور آمریکا با چراغ خاموش در عراق ثمره وجود انقلاب اسلامی در منطقه و این کشور است.
نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا برای ایران فایده‌ای ندارد، اما برای آمریکا فواید بسیاری دارد و می‌خواهند بگویند جمهوری اسلامی در برابر ما تسلیم شده و برای برداشتن تحریم‌ها دست به دامن ما شده است، اضافه کرد: مذاکره دشمن با ایران بر بحث تکنولوژی هسته‌ای و … نیست بلکه آنان می‌خواهند دست از انقلاب و اسلاممان برداریم و صدها هزار شهیدی که در این مسیر تقدیم نظام شده دست بر روی خون آنان بکشیم، که ملت ایران حاضر به این کار نیستند.
امام جمعه ایلام ادامه داد: پیروی از دستورات نائب امام زمان(عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مبنی بر رونق تولیدات داخلی و حل مشکلات اقتصادی را در راس برنامه‌های خود قرار دهیم، انتظار می‌رود به‌جای نگاه به دست دشمن برای به‌کارگیری استعدادهای درخشان در کشور تلاش شود.
کریمی‌تبار در خطبه‌ی اول هم گفت: یکی از موضوعات مهمی که قرآن کریم از آن بسیار سخن گفته است مسئله تقواست. تقوا در لغت به معنای صیانت و نگهداری است، بهترین ترجمه برای متقین، خویشتن‌داری است، زیرا فردی که به درجه تقوا که درجه‌ای بالاتر از ایمان است، می‌رسد در مقابل گناهان و لغزش‌ها خویشتن‌داری کرده و خود را کنترل می‌کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: نیاز ضروری جهان اسلام به وحدت است، متاسفانه تفرقی که در جهان اسلام وجود دارد بالاترین ضربه را بر مسلمان وارد کرده و موجب شده مسلمان‌کُشی به رسم متداولی در بین مسلمانان تبدیل شود.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “ملت ایران با آمریکا مذاکره نخواهد کرد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس