خبرنگاران بسیجی تفکر انقلاب اسلامی را ترویج کنند


به گفته استدیو از گیلان، امین یادگاری، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس استان گیلان امروز، 12 آذرماه در دوره آموزشی خبرنگاران افتخاری بسیج در شفت، اظهار کرد: تربیت خبرنگاران بسیجی از جمله اهداف مهم سپاه قدس گیلان در حوزه رسانه است.

وی از اجرای طرح «هر پایگاه بسیج، یک خبرنگار» در گیلان نیوز داد و افزود: هدف از اجرای طرح مذکور این است که بتوانیم زمینه پیشرفت رسانه‌ای مناطق کم‌برخوردار را ایجاد کنیم.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با اشاره به اهداف برگزاری دوره آموزشی برای خبرنگاران بسیجی، گفت: در تلاش هستیم تا بتوانیم در هر پایگاه بسیج یک خبرنگار را تربیت کنیم.

یادگاری با تاکید بر لزوم هم‌افزایی خبرنگاران خبرگزاری بسیج در راستای تقویت رسانه‌ای جبهه انقلاب، گفت: ترویج تفکر انقلاب اسلامی در راستای مقابله با دشمنان خارجی و معضلات اجتماعی از جمله اهداف تربیت خبرنگاران بسیجی است.

وی با بیان اینکه پایگاه‌های بسیج باید به دنبال نوآوری جهت جذب افکار عمومی باشند، تصریح کرد: نوآوری و خلاقیت سبب می‌شود تا ایده‌های انقلاب اسلامی با رویکرد جدید در میان عموم مردم به ویژه نسل جوان ترویج پیدا کند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان رسالت اصلی خبرگزاری بسیج را انتشار اخبار خدمت‌رسانی سپاه قدس گیلان دانست و متذکر شد: از جمله نکاتی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند ترویج و اعلام اخبار خدمت سپاه و بسیج در جامعه است و خبرگزاری بسیج این امر را رسالت خود می‌داند.

یادگاری تربیت خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای بسیجی را در دستور کار سپاه دانست و خاطرنشان کرد: بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات سپاه و بسیج سبب ایجاد امید در جامعه می‌شود و نقشه‌های شوم دشمنان را در تزریق ناامیدی به مردم خنثی می‌کند.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “خبرنگاران بسیجی تفکر انقلاب اسلامی را ترویج کنند”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس