راه‌اندازی بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در لرستان


راه‌اندازی بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در لرستانبه گفته استدیو از لرستان، امروز سه‌شنبه، دوازدهم آذر طی مراسمی بنیاد خیرین استان لرستان حامی دانشگاه فرهنگیان کشور به‌عنوان دوازدهمین شعبه استانی و با حضور احمدی، مدیرعامل و میرعالی، نائب رئیس این بنیاد در خرم‌آباد تشکیل شد.

علی‌مراد میرعالی، نائب رئیس بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در این مراسم اظهارکرد: خیرین در حوزه آموزش عالی ورود پیدا کرده اند اما در حوزه دانشگاه فرهنگیان هنوز نتوانسته اند اثرگذاری بیشتری داشته باشند.

وی با ذکر این مطلب که برای تشکیل بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان از ۵۰ چهره ملی دعوت و هیئت‌امنای آن تشکیل شد، ادامه داد: شعب استانی بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در حال شکل‌گیری است و تاکنون ۱۰ شعبه شکل گرفته است.

میرعالی نیازسنجی مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دانشگاه فرهنگیان را از اولویت‌های کاری این بنیاد اعلام کرد و گفت: دو سال از عمر مجمع خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان می‌گذرد اما با یک برنامه‌ریزی مدون و راه‌اندازی شعب استانی شاهد حضور بیشتر نیکوکاران، خیران و واقفان برای ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش در دانشگاه فرهنگیان باشیم.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “راه‌اندازی بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در لرستان”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس