نخستین جشنواره «آیینه زمان» در مدارس یزد برگزار می‌شود


گروه معارف- رئیس اداره فرهنگی ـ هنری اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی ـ هنری زندگی به سبک روح‌الله با عنوان «آیینه زمان» در سطح مدارس استان نیوز داد.

به گفته استدیو از یزد، به نقل از آموزش و پرورش، محمدحسین انتظاری، رئیس اداره فرهنگی ـ هنری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد اظهار کرد: به مناسبت پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نخستین جشنواره فرهنگی و هنری زندگی به سبک روح الله با عنوان «آیینه زمان» در سطح مدارس استان یزد برگزار می شود.
وی افزود: این جشنواره در راستای اجرای ساحت زیبا شناختی و هنری سند تحول بنیادین و آشنایی دانش‌آموزان و فرهنگیان با سیره علمی و زندگی با برکت حضرت امام خمینی(ره) در مدارس اجرایی می شود.
انتظاری گفت : به منظور معرفی و ترویج سیره و اندیشه امام خمینی(ره) به نوجوانان و جوانان و پیوند عمیق فرهنگیان و نسل جوان با آثار و رهنمودهای ایشان با نگاه هنر و در قالب تولید محتوای فرهنگی ، وزارت آموزش و پرورش تصمیم به اجرای این جشنواره نموده است .
وی با اشاره به عناوین رشته ها و مخاطبان جشنواره آیینه زمان گفت: دانش آموزان سه مقطع تحصیلی و فرهنگیان علاقه مند می توانند با انتخاب رشته از رشته های معرفی شده تا 28 اسفند ماه سال جاری با مراجعه به سایت WWW.aynehzaman.IR مراجعه و ضمن ثبت نام، آثار خود را مستقیم به دبیر خانه جشنواره ارسال نمایند.
انتظاری ادامه داد: اجرای این برنامه در شهرستان ها با محوریت کانون های فرهنگی تربیتی و مدارس با شورا های دانش آموزی بویژه انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند و در کلیه گرایش ها و رشته ها، ارائه آثار با موضوع جشنواره مد نظر خواهد بود.
یادآور می شود رشته های سرود همگانی و گروهی، فیلم کوتاه، نمایش صحنه ای و خیابانی، نمایشنامه خوانی، نقالی، تولید پارکستینگ و ویدیو کستینگ، نیوز نویسی، خوشنویسی، پوستر، نقاشی، شعر ، داستان، سخنوری، نامه ای به امام، زیبا ترین جمله ای که از امام شنیدم، زیباترین خاطره ای که از امام شنیدم و برنامه جوانه ها از رشته های این دوره از جشنواره مذکور است.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “نخستین جشنواره «آیینه زمان» در مدارس یزد برگزار می‌شود”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس