دهمین مرحله «سیری در نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود


به گفته کانون خبرنگاران استدیو، نبأ؛ طیبه‌سادات طباطبایی، مدیر‌کل امور تربیتی جامعةالزهرا(س) در بیان اهمیت و ضرورت پرداختن به نهج‌البلاغه، اظهار کرد: کتاب ارزشمند نهج‌البلاغه گنجینه با عظمتی است که باید بیشتر مورد توجه جامعه امروز قرار گیرد تا حقایق و واقعیت‌های جهان و جامعه را دریابیم و به علاج بسیاری از دردها و آلام بشری دست پیدا کنیم.
وی بیان کرد: اداره قرآن و حدیث جامعةالزهرا(س) با توجه به ضرورت شناخت سیره و منش حضرت امیرالمؤمنین(ع) و آشنایی و انس طلاب با متون معتبر حدیثی از جمله نهج‌البلاغه، دوره غیرحضوری حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه را برنامه‌ریزی و تاکنون ۹ مرحله آن را برگزار کرده است.
طباطبایی افزود: بحمدالله با دریافت بازخوردهای مثبت شرکت‌کنندگان طرح، پرسشنامه دهمین مرحله از دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: در دهمین مرحله حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه خطبه‌های ۴۱ تا ۹۰ امام علی(ع) علیه‌السلام در نظر گرفته شده است و علاقه‌مندان تا ۱۵ مهرماه سال جاری فرصت دارند پاسخنامه‌های خود را به اداره قرآن و حدیث در سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره) تحویل دهند و یا به ایمیل مندرج در آیین‌نامه مسابقات ارسال کنند.
طباطبایی یادآور شد: جهت ایجاد زمینه شرکت در این طرح با توجه به درخواست طلاب علاقه‌مند، بانوانی که به هر دلیل موفق به ارائه پاسخنامه‌های مراحل قبل نشدند می‌توانند تا پایان دوره نسبت به ارسال پاسخنامه‌های مراحل پیشین و مرحله جاری مسابقه اقدام کنند.
وی گفت: شرکت‌کنندگان به شرط کسب حد نصاب امتیاز لازم در هر مرحله گواهینامه شرکت در دوره را دریافت خواهند کرد.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام می‌توانند به ورودی ساختمان شهید بهشتی، سرای ثقلین مراجعه کرده و یا  با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند.

مریم بشیری

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “دهمین مرحله «سیری در نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس