5500 نفر کردستانی در طرح نشاط معنوی شرکت کردند


گروه فرهنگی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: تابستان امسال پنج هزار و ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم استان از برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی و اردویی در قالب طرح نشاط معنوی بهره‌مند شدند.

حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با استدیو از کردستان، اظهار کرد: طرح نشاط معنوی هر سال با شروع فصل تابستان و در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی در امامزادگان اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه این طرح امسال در هشت بقعه متبرکه شاخص استان اجرا شد، افزود: در مدت اجرای این طرح پنج هزار و۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم از برنامه‌های آن در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اردویی بهره‌مند شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام کرد: برگزاری ۱۰ اردوی زیارتی داخل استان، دو اردوی مشهد مقدس، کلاس‌های حفظ قرآن، سبک زندگی اسلامی و همایش‌های نشاط و سرگرمی از جمله برنامه‌هایی اجرایی در قالب این طرح است.
وی یادآور شد: در جوار هر کدام از این امامزاده‌ها، خیمه‌های معرفت با غرفه‌های پاسخگویی به شبهات دینی و مذهبی جوانان و نوجوانان، نقاشی کودکان با مضامین مذهبی و «قرآن بخوان- جایزه بگیر» نیز دایر شده و ۴۱ مبلغ بومی و اعزامی از دیگر شهرها نیز در این طرح مشارکت داشتند.
انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “5500 نفر کردستانی در طرح نشاط معنوی شرکت کردند”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس