درام‌پردازی قوی سبب حضورم در وارش شد


گروه هنر ــ بازیگر سریال «وارش» گفت: برای قبول نقش یوسف در مجموعه وارش، زمانی زیادی در اختیارم نبود تا بتوانم مجموعه را به صورت کامل بررسی کنم اما درام‌پردازی قوی این اثر سبب شد آن را بپذیرم.

علیرضا جلالی‌تبار، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با استدیو درباره حضور در سریال وارش گفت: زمانی‌که این مجموعه به من پیشنهاد شد تنها دو روز تا ضبط سریال فاصله داشتیم و به همین جهت فقط طرح را خواندم و به همین دلیل انتخاب این اثر ریسک‌هایی در پی داشت اما با توجه به جذابیت اثر، این ریسک را به جان خریدم. درباره نقش یوسف باید بگویم. او تلاش می‌کند، گلیمش را به شکلى آبرومندانه از آب بیرون بکشد و اینگونه حوادث و ناملایمات زندگی را سپری می‌کند.

وی توضیح داد: از تجربه کارگردان و نویسنده برای نزدیک شدن به نقش استفاده کردم. درباره دیگر نقش‌ها هم باید بگویم، پرداخت شخصیت‌ها بر گرفته از آدم‌هاى واقعى است و این نشان‌دهنده ظرفیت خوبى است که در نگاه تاریخ معاصر ما به وجود آمده و تهیه‌کنندگان در آثار نمایشی به دنبال آن‌اند.

جلالی تبار در پاسخ به برخی ناهمخوانی تصویری و زمانی در وارش چنین توضیح داد: فکر می‌کنم در سریالی که به صورت فشرده تولید می‌شود، اشتباهات این‌چنینی دور از انتظار نیست، به ویژه که ممکن است عده‌ای بسیاری هم متوجه آن نشوند، اما باز هم تأکید می‌کنم اگر زمان کافی برای این تولیدات درنظر گرفته شود، این اشتباهات به حداقل‌ترین میزان خواهد رسید.

بازیگر فیلم «اولین امضا برای رعنا» درباره شخصیت‌پردازی قوی این سریال و این‌که در این مجموعه از سیاه یا سفید نگاه کردن به نقش‌ها پرهیز شده، توضیح داد: درام در وارش قوى است یعنى دو قطب مثبت و منفى به خوبى چیده شده‌اند، به همین جهت یکسویه‌نگری در مجموعه دیده نمی‌شود. این اتفاق به نظرم تأثیر بسیار خوبی در واقعی شدن نقش‌ها دارد.

وی درباره اولین تجربه‌اش در سینما «وقتی همه خواب بودیم» ساخته استاد بهرام بیضایی و برخوردی که با این کار صورت گرفت، گفت: هضم این فیلم ۱۰ سال طول کشید تا عده‌ای درباره این فیلم به درک بهتر برسند، اما خیلى‌ها هنوز از روى شنیده‌ها در مورد آن قضاوت مى‌کنند. با توجه به این‌که فیلم زبان و مفهوم انتقادی داشت من چنین برخوردی را در زمان اکران پیش‌بینی می‌کردم.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “درام‌پردازی قوی سبب حضورم در وارش شد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس