حضور بیش از 10 هزار دانش‌آموز بسیجی چهارمحال و بختیاری در طرح‌های تابستانی


به گفته استدیو از چهارمحال و بختیاری حاتم ریاحی، مسؤول بسیج دانش‌آموزی سپاه قمربنی‌هاشم(ع) شهرکرد در جمع خبرنگاران استان، از جزئیات برنامه‌های بسیج دانشجویی در تابستان 98 نیوز داد و گفت: یک هزار و 440 دانش‌آموز متوسطه دوم در قالب گروه‌های 15 تا 20 نفره در فعالیت‌های عمرانی، کشاورزی و آموزش‌های فنی حرفه‌ای به کار گیری می‌شوند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه قمربنی‌هاشم(ع) با اشاره به اینکه مدت اردوهای جهادی 10 روز است، بیان کرد: علاوه بر اردوی جهادی دانش‌آموزان متوسطه دوم برای 400 دانش‌آموز مقطع متوسطه اول نیز دوره‌های آموزشی و فرهنگی برنامه‌ریزی شده است.

وی در خصوص طرح هجرت، افزود: این اردوها بیشتر در قالب مرمت، زیباسازی مدارس، نقاشی، دیوار نویسی و… در خود مدارس انجام می‌شود که سهم چهارمحال و بختیاری در این طرح حدود هشت هزار نفر است.

ریاحی با بیان اینکه در سال جاری طرح ولایت دانش‌آموزی در مشهد مقدس برگزار می‌شود، عنوان کرد: تعداد 320 نفر از فرماندهان واحدهای دانش‌آموزی به دوره‌‌ای با محوریت مباحث تشکیلاتی، مدیریتی، اخلاقی و بصیرتی اواخر ماه جاری اعزام می‌شوند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه قمربنی‌هاشم(ع) در پایان خاطرنشان کرد: طرح شهید بهنام محمدی با محوریت مباحث آموزشی، فرهنگی برای دانش‌آموزانی که در مساجد حضور پیدا می‌کنند، نیز جزء برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی برای تابستان 98 است.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “حضور بیش از 10 هزار دانش‌آموز بسیجی چهارمحال و بختیاری در طرح‌های تابستانی”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس