آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم‌آباد


آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم‌آبادبه گفته استدیو، امروز سه‌شنبه، بیست و چهارم دی  آیین آغاز به کار هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم‌آباد با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد در حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، معاونین و مدیران ستادی این اداره‌کل و هنرمندان و علاقه‌مندان به فیلم و عکس در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد برگزار شد.

احمدحسین فتایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم که با رونمایی از پوستر سپهبد شهید قاسم سلیمانی آغاز شد، ضمن سپاس از دست‌اندرکاران این رویداد، گفت: عکس یک رسانه تاثیرگذار برای انتقال پیام‌های مهم در سطح جامعه است و به تصویر کشیدن یک رویداد در قالب عکس، می‌تواند ضمن ماندگار کردن آن، زوایای پنهان موضوع را پیش چشم مخاطبان خویش قرار دهد.

وی اضافه کرد: انجمن سینمای جوانان می‎تواند ضمن شناسایی استعدادهای نوجوان و جوان این حوزه و ارائه آموزش‌های لازم به این هنرجویان، زمینه پرورش هنرمندان بزرگی در عرصه سینما و عکاسی استان را فراهم آورد.

یادآور می‎شود، این رویداد در دو بخش فیلم و عکس در حال برگزاری است که در بخش فیلم تعداد ۲۹ فیلم کوتاه از بیست و نه فیلم‌ساز خرم‌آبادی و در بخش عکس نیز تعداد ۳۵ قطعه عکس از هجده عکاس استان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

فیلم‌های این هفته طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۴، ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در تالار بهمن مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد اکران و سپس جلسه نقد و بررسی برگزار می‌شود.

مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس خرم‌آباد، عصر روز پنج‌شنبه، ۲۶ دی‌ماه در تالار بهمن مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم‌آباد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس