رویداد طلوع برکت با معرفی 7 تیم برتر در نمایشگاه قرآن خاتمه یافت؛ مراسم اختتامیه و سومین روز برپایی رویداد استارتاپی اسلامی- قرآنی طلوع برکت از مجموعه رویداد‌های کارآفرینی جهاد دانشگاهی، سوم خردادماه، در بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد.

این رویداد استارتاپی اسلامی-قرآنی در قالب محور‌های گردشگری و توریسم، هنر‌های تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‌بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال، تولید محتوای چندرسانه‌ای، وب و اپلیکیشن و مد و لباس اسلامی برگزار می‌شود.

کارگاه نحوه ارائه موثر به سرمایه‌گذار با ارائه علی شهابی یکی از برنامه‌های سومین روز برپایی این رویداد بود. سپس فعالیت تیم‌ها ادامه پیدا کرد. در بخش نخست سومین روز برپایی این رویداد، تیم‌ها خود را برای ارائه نهایی و جلب نظر داوران حاضر در مرحله نهایی استارتاپ آماده کردند.

در این مرحله ۱۴ تیم به ارائه ایده خود پرداختند، از جمله آن‌ها می‌توان به تیم‌های آغوش، گفت‌وگو، خاتم، سلیم، دهکده بصیرت، طراحان، ورق ورق، نذرینه، سالم فود، پارتیزان، سی دا، مد توریسم هلپ، بن بهشت و کاغذ دیواری جادویی که در این رویداد حضور داشتند، اشاره کرد.

پس از ارائه ایده‌ها توسط تیم‌ها، کار داوری آثار و اید‌ه‌های ارائه شده با حضور داورانی از اعضای موسسه شتاب‌دهنده شفق، مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاد دانشگاهی و محمود واعظی‌نژاد، عضو هیئت علمی دانشگاه آغاز شد و در نهایت و پس از داوری و اعلام نظر از سوی داوران، هفت تیم به عنوان برگزیدگان این استارتاپ قرآنی انتخاب و معرفی شدند. سه تیم پارتیزان، خاتم و کاغذ دیواری جادویی به عنوان تیم‌های برتر معرفی شدند. این تیم‌ها علاوه بر دریافت جوایز نقدی امکان حضور در مرکز رشد جهاد دانشگاهی را خواهند داشت. چهار تیم نذرینه، بن بهشت، طراحان و ورق ورق نیز جز هفت تیم برتر بودند که امکان حضور در مرکز رشد را خواهند داشت.

یادآور می‌شود، در روز نخست این رویداد پس از پذیرش شرکت کنندگان کارگاهی با موضوع مسئله‌یابی با ارائه لیلی نبی‌زاده برگزار شد و تیم‌ها کار خود را آغاز کردند. در روز دوم این رویداد نیز که روز پنج‌شنبه برگزار شد، کارگاه بوم کسب و کار و کار گروهی و اعتبارسنجی با حضور و سخنرانی محمود واعظی‌نژاد برگزار شد و تیم‌‎ها فعالیت کردند.

رویداد طلوع برکت سه روزه بود و از اول تا سوم خردادماه در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم و به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “رویداد طلوع برکت با معرفی 7 تیم برتر در نمایشگاه قرآن خاتمه یافت”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس