فضای مجازی، بستری برای مقابله با دشمنان


فضای مجازی، بستری برای مقابله با دشمنان

به گفته استدیو از آذربایجان‌شرقی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، عصر روز گذشته در آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر فضای مجازی را ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: باید در فضای مجازی دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.

وی اظهار کرد: از همه اصحاب رسانه می‌خواهم تا با تلاش خود امید را در بین آحاد مردم ایجاد کنند و کاری کنند مردم برای آینده خود امیدوار باشند.

حجت‌الاسلام آل‌هلشم، با تاکید به اینکه رسانه‌ها نقش بسیار ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه دارند، تصریح کرد: فضای مجازی از جمله این ظرفیت‌ها است به طوریکه باید در این فضا دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، بر ضرورت ایجاد امید و نشاط در بین مردم تاکید و خاطر نشان کرد: رسانه ها باید روحیه امیدواری را در جامعه گسترش دهند.

وی تصریح کرد: فیلترینگ تلگرام و خارج شدن ما از این پیام رسان، زمینه را برای ورود دشمنان به این فضا و خالی کردن میدان از جوانان انقلابی فراهم کرد.

حجت الاسلام آل هامش، ادامه داد: صداوسیما، سایت های خبری و اهل قلم باید مطالبه گر و پرسشگر باشند تا ابتکار عمل را از دشمنان و شایعه افکنان بگیرند.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “فضای مجازی، بستری برای مقابله با دشمنان”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس