ارسال نذورات پویش مهدوی « اکنون نوبت یاری ماست» به مناطق سیل‌زده


ارسال نذورات پویش مهدوی « اکنون نوبت یاری ماست» به مناطق سیل‌زدهبه گفته استدیو از قم، به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام‌ یاسین حسین‌آبادی ،معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران، از برگزاری متفاوت مراسم قربانی امسال در نیمه شعبان، باهدف سلامتی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) نیوز داد و اظهار کرد: مراسم قربانی برای سلامتی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) امسال در قالب کمک به مردم سیل‌زده اجرا می‌شود.

وی کمک به مردم سیل‌زده را وظیفه همه مردم و نهادهای دولتی و غیردولتی دانست و افزود: امسال با توجه به نیاز مردم استان‌های سیل‌زده، قربانی‌های انجام‌شده در شب نیمه شعبان به این استان‌ها فرستاده می‌شود.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از اجرای پویش مردمی « اکنون نوبت یاری ماست» باهدف کمک به مردم سیل‌زده نیوز داد و تصریح کرد: مسجد مقدس جمکران از ابتدای سال تمام نذورات شب‌های چهارشنبه را به کمک به مردم سیل‌زده اختصاص داده و با توجه به نیاز مردم، قربانی‌ها نیز به این مناطق اختصاص داده خواهد شد.

وی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در پویش « اکنون نوبت یاری ماست»، گفت: بعد از خریداری گوسفندها و ذبح در شب نیمه شعبان گوشت‌ها به‌صورت بسته‌بندی به مناطق سیل‌زده فرستاده می‌شود.

حسین‌آبادی تأکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده و گوشت‌ها از طریق نهادهای معتبر مانند کمیته امداد و نمایندگان مسجد مقدس جمکران مانند ستاد مردمی فعالیت‌های مهدوی که در مناطق حضور دارند توزیع می‌شود.

انتهای پیام

 

نظر دهید !!!

نظر شما برای “ارسال نذورات پویش مهدوی « اکنون نوبت یاری ماست» به مناطق سیل‌زده”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس