رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری معرفی شد


به گفته استدیو از چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال وبختیاری امروز ۲۴ دی‌ماه در آیین‌ معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: همه موظف هستیم در قالب شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای تبلیغات اسلامی، انقلابی در مناسبت‌ها مشارکت داشته باشیم.

استاندار ضمن تسلیت ایام، به ویژه شهادت سردار سلیمانی، افزود: نقش سردار سلیمانی بعد از مراسمات با نقش مسجل زینبی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای ۵ هدف مهم تشکیل شد، گفت: در اوایل انقلاب اسلامی هر کسی از ظن خود یار انقلاب بود و با منویات ذهنی برای حضور در صحنه‌ها برنامه‌ریزی می‌کرد.

عباسی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سال ۵۹ با دستور امام راحل تشکیل و در سال ۷۳ به تصویب هیات وزیران رسید.

وی گفت: مهم‌ترین کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی برای اجرای برنامه‌ها و راهبری این برنامه‌ها در مناسبت‌های گوناگون ملی، مذهبی، انقلابی‌، سیاسی و اجتماعی است.

استاندار بیان کرد: هر چه هماهنگی‌ برای اجرای برنامه‌ها منسجم‌تر اجرا شوند، مردم ما را همراهی می‌کنند و مشارکت بیشتری در این زمینه دارند، در غیر این صورت مردم نسبت به ما بدبین خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است تمام مدیران دستگاه‌های دولتی، حاکمیتی و … ،همچنین رسانه‌ها برای پوشش مراسمات ملی، مذهبی، انقلابی، سیاسی و اجتماعی نسبت به گذشته در کنار مردم، با مشارکت جدی‌تر حضور داشته باشند.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری معرفی شد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس