نشست معرفی رسالت هنر در متن زندگی برگزار می‌شود


نشست معرفی رسالت هنر در متن زندگی برگزار می‌شود

به گفته استدیو از اصفهان، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهردرای اصفهان، هنر یکی از عناصر موثر در زندگی انسان‌ها است و همواره به عنوان انعکاس از توانایی‌های فکری، دستی و عاطفی بشر منعکس شده و با زندگی انسان‌ها و انسانیت گره خورده، به همین دلیل معرفی رسالت هنر در متن زندگی مردم بسیار مهم است.

مدیر موزه عصارخانه شاهی در این رابطه گفت: نشستی با هادی سیف توسط موزه عصارخانه شاهی و مرکز اصفهان شناسی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری دانشگاه هنر اصفهان برگزار می‌شود.

مریم قانونی اظهار کرد: این نشست همراه با معرفی جدید ترین کتاب هادی سیف با عنوان «قلمکار نقاشی» روز شنبه 18 آبان ماه از ساعت 16 در سالن توحیدخانه دانشگاه هنر اصفهان واقع در خیابان استانداری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هادی سیف از پژوهشگران مطرح صنایع دستی و هنرهای مردمی است، افزود: از این استاد تاکنون 30 کتاب منتشر و اخیراَ مجموعه 4 جلدی دانشنامه «نهضت هنرهای مردمی ایران» در مورد صنایع دستی و هنرهایی که مردمی تر از بقیه هستند چاپ شده است که جلد چهارم این دانشنامه با عنوان «قلمکار نقاشی» به معرفی هنری اصفهانی اختصاص دارد.

مدیر موزه عصارخانه شاهی عنوان کرد: هادی سیف در این نشست به بیان تجربیات و سال‌ها پژوهش خود در زمینه صنایع دستی و هنرهای مردمی می‌پردازد و به سوالات دانشجویان و علاقه مندان پاسخ می‌دهد.

 

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “نشست معرفی رسالت هنر در متن زندگی برگزار می‌شود”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس