42.6 درصد به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند/ هلال احمر بیشترین کانال کمک‌رسانی، سلبریتی‌ها کمترین


گروه سلامت ــ براساس نتایج نظرسنجی ملی بهارانه ایسپا، 42.6 درصد افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی به سیل‌زدگان اخیر کمک کرده و 31.14 درصد این افراد از طریق هلال احمر کمک‌های خود را به دست سیل‌زدگان رسانده‌اند.
42.6 درصد به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند/ هلال احمر بیشترین کانال کمک رسانی، سلبریتی‌ها کمترینبه گفته استدیو، براساس نتایج نظرسنجی ملی بهارانه ایسپا (مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران) که در ۱۹ و ۲۰ فروردین‌ماه انجام شده است؛ ۴۲.۶ درصد افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند در چند روز گذشته به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند و ۵۷.۴ درصد در این زمینه کمکی نکرده‌اند.
براساس نظرسنجی دیگری که ایسپا انجام داده ۳۱.۳ درصد کسانی که به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند، از طریق هلال احمر کمک‌های خود را به دست سیل‌زدگان رساندند. ۱۴.۳ درصد افراد هم از طریق مساجد و حسینیه‌ها برای کمک به سیل‌زدگان اقدام کردند.
هم‌چنین ۸.۱ درصد مردم نیز اعلام کرده‌اند که کمک‌های خود برای سیل‌زدگان را به وسیله کمیته امداد امام خمینی (ره) به دست آن‌ها رسانده‌اند.۱۲.۷ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند به صورت مستقیم به مناطق سیل‌زده کمک کرده‌اند.
تنها ۳.۱ درصد از مردم از طریق چهره‌های مشهور مانند هنرمندان، ورزشکاران، استادان دانشگاه و… به هموطنان سیل‌زده کمک کرده‌اند.
بقیه‌ پاسخگویان نیز از طریق سایر سازمان‌ها و یا نهاد‌های خیریه اقدام به کمک به سیل‌زدگان کردند.
انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “42.6 درصد به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند/ هلال احمر بیشترین کانال کمک‌رسانی، سلبریتی‌ها کمترین”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس