اجرای طرح ملی «تقویت مهارت‌های گفت‌وگو» در مدارس کهگیلویه‌وبویراحمد


گروه اجتماعی ـ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ملی تقویت مهارت‌های گفت‌وگو و ارتباط مؤثر به مدت یک ماه و از ۱۱ آبان‌ماه تا ۱۱ آذرماه سال‌جاری در مدارس این استان اجرا شد.

اجرای طرح ملی «تقویت مهارت‌های گفت‌وگو» در مدارس کهگیلویه‌وبویراحمد

به گفته استدیو از کهگیلویه‌وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع‌پور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 11 آذرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک هزار و ۱۰۰ دانش آموز پسر و دختر مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد در این طرح ملی حضور داشتند.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح ملی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد آمادگی هر چه بیشتر در دانش‌آموزان استان برای بازنگری در رفتارها، بهبود روحیه مشورت پذیری، ارتقای مهارت گفتوگو و توانمندسازی آنان در زمینه انتقادپذیری بوده است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این طرح ملی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر توسعه کرسی‌های آزاداندیشی و به منظور ایجاد فضای گفتمان در آموزش و پرورش اجرا شده است.
زارع‌پور ابراز کرد: در هر کدام از ۱۳ شهرستان و منطقه آموزشی کهگیلویه و بویراحمد یک مدرسه به عنوان پایلوت و نمونه انتخاب و مهارت‌های گفتوگو و ارتباط مؤثر در آنها به دانش‌آموزان آموزش داده شد.
وی یادآور شد: در هر یک از این مدارس کهگیلویه و بویراحمد ۶ نشست تخصصی برای معلمان، دانش‌آموزان و والدین آنها برگزار شد.

انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “اجرای طرح ملی «تقویت مهارت‌های گفت‌وگو» در مدارس کهگیلویه‌وبویراحمد”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس