نقش موثر دانشجویان در جهانی‌سازی انقلاب اسلامی


گروه سیاست و اقتصاد-مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با بیان اینکه دانشجویان در رابطه با جهانی‌سازی انقلاب، در محور مقاومت حضور فعالانه دارند، گفت: دانشجویان درخصوص مقابله با تهاجمات فرهنگی نیز پیشقدم بوده و یک مورد نیز همان حضور در مناطق محروم است که دشمنان هدف قرار داده‌اند.

نقش موثر دانشجویان در جهانی‌سازی انقلاب اسلامی

رحیم عباس‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با استدیو از آذربایجان غربی، در رابطه با پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در حوزه دانشجویان گفت: یک بخش از پیشرفت‌ها مربوط به دستاوردهای علمی بوده که با تلاش شبانه‌روزی و جهادی دانشجویان اتفاق افتاده که از جمله آن می‌توان به دستاوردهای هسته‌ای و نانوفناوری اشاره کرد.
وی با اشاره به دستاوردهای معنوی انقلاب در حوزه دانشجویان خاطرنشان کرد: دانشجویان در این مورد نیز به اعتکاف می‌پردازند که حضور آنان در این امر معنوی بسیار زیبا و پرشور بوده و همچنین می‌توان اقدامات معنوی دانشجویان را در پیاده‌روی اربعین و اردوهای راهیان نور مشاهده نمود.
عباس‌زاده یادآور شد: دستاوردهای معنوی دانشجویان، در سایه پیروزی انقلاب اسلامی، چندین برابر شده است و شاهدیم که در بحث گروههای جهادی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم و حاشیه‌نشین، نیز همواره پیشقدم هستند.
وی با بیان اینکه دانشجویان، نقش موثری در اتمام پروژه‌های کمک به محرومین دارند، تصریح کرد: دانشجویان نه تنها در امر کمک و خدمت‌رسانی به محرومین عمل می‌کنند، بلکه در بحث‌های فرهنگی و آموزشی در این مناطق نیز بسیار فعالانه عمل می‌کنند.
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی ادامه داد: دانشجویان همچنین در مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیز سرآمدتر از دیگر قشرها عمل کرده‌اند و نتایج مثبتی که در مناطق محروم مشاهده می‌کنیم، گواه همین مساله است.
وی افزود: همانگونه که امام راحل تاکید داشتند که انقلاب اسلامی، جهانی بوده و باید مصادره شود، امروز می‌توان این مساله را در پیاده‌روی اربعین دید که محور مقاومت است و همچنین در بحث مدافعین حرم نیز دانشجویان درصدر شهدای مدافع حرم قرار دارند.
عباس‌زاده با بیان اینکه دانشجویان در رابطه با جهانی‌سازی انقلاب، در محور مقاومت حضور فعالانه دارند، گفت: دانشجویان درخصوص مقابله با تهاجمات فرهنگی نیز پیشقدم بوده و یک مورد نیز همان حضور در مناطق محروم است که دشمنان هدف قرار داده‌اند.
وی با اشاره به شبهه‌پراکنی دشمنان در فضای مجازی افزود: دانشجویان با تشکیل قرارگاه‌های فرهنگی مختلف در فضای مجازی، در این عرصه نیز فعالیت داشته و نقشه‌های دشمنان را در ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نقش برآب می‌کنند.
انتهای پیام

نظر دهید !!!

نظر شما برای “نقش موثر دانشجویان در جهانی‌سازی انقلاب اسلامی”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب وردپرس